CIO TIMES

CIO TIMES بهترین مجله تجاری جهان است که توسط مدیران و کارآفرینان و مردم در سراسر جهان خوانده می شود.

این مجله با کار آفرینان موفق و مدرن امروزی در سراسر جهان که در زمینه های کاری خود از پیشرفت و تجربه بسیار خوبی برخوردار هستند، مصاحبه، هماهنگی و کار می کند.

CIO TIMES در تلاش خود برای جذب استراتژی‌ها و روندهای جدید و معاصر بازار، تحولات و توسعه فناوری مدرن، سیاست‌های دولت و توسعه و رشد اقتصادی اساسی که وعده داده شده است، و همچنین به دنبال به‌روزرسانی و آشنا کردن خوانندگان خود با خلاق‌ترین روش‌ها   می باشد.

 ما به دنبال این هستیم که نشان دهیم شرکت و کسب و کار آنها چگونه به بازار و محیط اقتصادی کشور یا سراسر جهان کمک می کند یا بر آن تأثیر می گذارد.

 ما از طریق بینش‌های ارزشمند، با فضیلت و مرتبط آنها در زمینه تخصصی خود، اطلاعات و نتیجه‌گیری مؤثری می‌گیریم و بنابراین دانش و خرد آنها را به خوانندگان خود منتقل می‌کنیم.

در CIO TIMES، ما تلاش می کنیم تا با حمایت و ایجاد انگیزه از تلاش های کارآفرینان خلاق، شکاف بین سازمان ها، فناوری، نوآوری و مشتری یا مخاطب را پر کنیم.

هدف اصلی CIO TIMES وسعت بخشیدن به آگاهی کسب‌ و کار در بین عموم است، با ارائه آخرین اخبار جهانی در مورد تجارت با سرمایه‌های کلان و متوسط، اقتصاد، بخش‌های مختلف، تحلیل‌های انتقادی و آماری بر اساس مشتقات، و اطلاعات مبتکرانه از منابع معتبر.

. اهداف ما عبارتند از:

  • انجام تجزیه و تحلیل داده های موثر و سودآور برای به دست آوردن اطلاعات صحیح از رهبران کسب و کار و استارتاپ های نوپا می باشد.
  • فراهم کردن بستری برای کارآفرینان، برای بیان اهداف و جاه طلبی های خود برای عموم و کمک به آنها در درک نحوه کمک شرکتشان به مردم.
  • برای گسترش آگاهی با درگیر کردن مردم با مصاحبه‌ها، استراتژی‌های مختلف و ارائه الهام به جمعیت جوان‌تر.
  • برای کمک به خوانندگان برای به دست آوردن درک بهتر از دنیای تجارت و ترویج نوآوری و چشم انداز کارآفرینی در میان آنها.

صفحه 38 مصاحبه جناب آقای دکتر محمد حسن توسلی میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا